HanickaP

Máte někdo zkušenosti s granulemi pro kastrované pejsky?

Jedná se o fenu bígla, kterou zanedlouho čeká kastrace. Fenka má necelé dva roky a teď momentálně je krmena granulemi, nimiž nemáme žádný zásadní problém, ale jde vidět že už jí to moc nejede. Tak bych pro ni chtěla změnu. Na doporučení známé jsem se začala zajímat o zn. Husse a zalíbila se mi, jen ještě aby jela pejskovi. Zkoušeli jste někdo? popřípadě co jiného mi můžete doporučit?

Odpovědi
ViktorkaK

Mám zkušenosti jen s kočičím husse, nevěděla jsem, že po kastraci je dobré kupovat nějaké spěšl granule.

Broukk

My máme dva pejsky (boxera a zlatého retrievera),oba dva kastrovaní a oba krmíme hussem. Dříve jsme dávali ecabanu, ale po čase už jim moc nechutnala a chtělo to změnu. velmi se zajímám o složení, nechci dávat zvířatům nějaké blepsy a pomleté pařátky ze supermarketu, co se tváří jako granule. Pokud je na prvním místě aspoň 40% čerstvého masa a na druhém místě sušené živočišné suroviny tak jste na správné stopě. s husse pro kastrované pejsky zkušenosti nemám, kastrovali jsme cca rok zpět a nechali jsme jim stejné granule, jen jsme poupravili množství a naprosto bez problému. Pejskum nadale chutna, nemaji problemy se zazivanim a mají lesklou srst.

MarkettB

Tyto granule kupujeme už nějakou tu dobu a rozhodně jsou to zatím nejlepší granule, které jsme zkusili, máme labradora a takhle krásnou srst ještě po žádných neměl, navíc vypadá, že mu granulky chutnájí. Myslím, že s husse určitě chybu neuděláte, za nás můžu tuhle značku rozhodně doporučit.

Bob2

My jsme taky kupovali jiné granule po kastraci našich psů. Hodně lidí mi psalo že to není potřeba ale granule jsme v té době chtěli měnit tak jako tak, navíc jsem si říkal jestli není na trhu něco co by pro ně bylo po kastraci uplně nejvhodnější.

Janice27

Pokud vím tak husse posílá bezplatně vzorky, nechte si nějaké poslat, ať víte, zda pejskovi chutná. My si takhle nechali zaslat asi 4 druhy a až pak jsme objednali. Momentálně kupuju https://czech­.husse.com/op­timal-giant

Patrickaa

Tyto granule jsme začali kupovat na doporučení od chovatele psů a jsme spokojeni. Kokřice nepřibírá, je v kondici, má pěknou srst, výbornou stolici a netvoří se jí ve velké míře zubní kámen jako u předešlých značek. Doporučuji.