Google PLUS (jinak také GOOGLE+ či G+) používáte už někdo?

jaké jsou vaše zkušenosti s touto sociální sítí,

http://plus.go­ogle.com

odborníci ji věští že dokáže přetáhnout mnoho uživatelů facebooku, ale jak to bude doopravdy, vyplatí se podle vás přechod z facebooku? Je na G+ něco lépe zpracované nebo naopak hůře než na FB?

zajímá mne názor běžného uživatele socialni site protože teď je na g+ víceméně jen obrovská spousta geeku a IT odborníků kteří nejsou vypovýdajícím vzorkem, jak na to ale reaguje naprosto bezny uzivatel ktery vubec neresi technickou stranku veci a řeší jen praktickou stránku ? Děkuji za reakce a postřehy.

služba se zatím testuje a vstup je na pozvánky

formulář žádosti o pozvánku je zde
http://goo.gl/kFmrY
Doplňuji:
prosím jen o maličkost, nežádejte o pozvánku do G+ přesto že vůbec netušíte o co jde a pozvánku chcete jen proto abyste náhodou o něco nepřišli 🙂 to by nás opravdu jen zbytečně zdržovalo

Nejlepší odpověď
Itter

Myslím že Google+ bude mít dost těžkou pozici, aby přetáhnul lidi z Facebooku (ev. i Twitteru). Pokud nebude nějak zvlášť úžasnej a lidi ho nezačnou hromadně používat tak se zařadí jen vedle Facebooku, Twitteru,.. (aniž by pocítili nějakou ztrátu).

Lidi prostě si jen založí další účet a na stávajících sítích zůstanou.

Další odpovědi
barnajka

Dost se teď o G+ mluví a co jsem tak slyšela, hodně lidí zvažuje přechod z FB na G+. Facebook je po technické stránce jeden velký šmejd – není snad den, kdy by se tam nestal nějaký technický kiks. Asi největší průšvih je nedostatečná ochrana proti virům. Několik kamarádů mělo kvůli tomu už párkrát odstavený účet, pomalu každý měsíc se tam objeví nějaký nový druh viru.
Věčně všem blbne chat, mizí komentáře a zprávy, nezobrazují se nová upozornění… Myslím, že Facebook si sám pod sebou pod sebou podřezal větev před pár dny, když zase všem inovoval prostředí chatu – a jako vždycky tahle změna stojí za houby. Lidi prskají, volají zpátky po staré verzi. Myslím, že dost lidí si bude chtít G+ aspoň vyzkoušet a srovnat s FB. A taky si myslím, že jestli z toho srovnání vyjde vítězně Google+, opravdu může nastat houfný exodus FB=====>G+.
Já osobně jsem pozvánku na G+ nedostala a zatím si tam účet zakládat nehodlám. Na Facebooku mám přes 80 přátel, se kterýma bych nerada ztratila kontakt – a co vím, zatím žádný z nich z Facebooku odcházet neplánuje. Mám jít na Google+ a plkat tam sama se sebou? :D Přiznám se ale, že ve chvíli, kdy ke Googlu přejde drtivá většina mých kamarádů, já dezertuju taky. Páč Facebook mi začíná pít krev víc a víc :P

Ella

ano, dostala jsem pozvánku, ale byla jsem tam pouze jednou =D
Nežádala jsem o pozvánku! to, že tam nechodím je proto, že nemám čas, stejně tak na facebook…
Nepřijde mi na Google+ nic zajímavého, zatím to je o ničem… prostě zkušební verze

RomanP

Sociální sítě jsou pro socky , tak hluboce jsem ještě neklesl. Kdysi jsem zkusil facebook a od té doby mě chodí jen jakési nesmyslné maily že po mě furt kdosi touží