mosoj

Jak to bude s GOOGLEM ?

Google oznámil, že od dubna 2019 přestane provozovat své služby pro běžné uživatele. Upozorńuje uživatele, aby si včas stáhli svá data o která nechtějí přijít. Opravdu nebude žádná náhrada?

Nejlepší odpověď
ivzez

To se týká jenom Google+.
Pokud jej nepoužíváte, nemusíte si nic zálohovat.

Pokud Google+ někde používáte pro přihlašování,
bylo by dobré to radši včas změnit na jiný způsob.

Další odpovědi
marci1

A netýká se to jen jeho spotřebitelské verze Googlu+? 🙂
https://mobili­zujeme.cz/clan­ky/socialni-sit-google-oficialne-skonci-jiz-2-dubna

Edison

To je tak, když se NEČTE. Viz Marci.

led

Tak ako píše marci1 týka sa to len ukončenia nevyužívanej prevádzky Google+

aliendrone

Cožeto? :o On to NĚKDO POUŽÍVÁ?!? :D :D :D :D :D :D :D :D

Arne1

aliendrone: budeš se divit, ale používá. Díky možnosti snadno provázat s účtem na Google Play je to velmi vhodné například pro komunity betatesterů aplikací.