Katuška 99

Proč se mi neukazují žádosti o přátelství na facebooku?

Když dám někomu svůj facebook a on mi pošle žádost o přátelství, tak mi nepřijde a prostě nejde nikde najít. A když nevím jméno toho člověka, tak se k němu nikdy nedostanu.

Odpovědi
elkon

Žádosti o přátelství, jsou z logiky věci nesmysl. Přátelství se buduje roky a nikdo mi něco takového nemůže vnucovat, ani se k takovému kroku vnucovat. A nabízet přátelství na dálku je samo o sobě úchylárna. A co je to za logiku myslet si, že je můj přítel někdo, koho ani neznám, neznám ani jeho jméno. Je to padlé na hlavu.

jirkajirka

Elkon víš vůbec co je to ,,Přátelství " na facebooku?

elkon

Přátelství je jen jedno. Mě nezajímá, co je na přiblblém facebooku. Čeština má dost výrazů, aby to někdo pojmenoval tak, aby to vyjádřilo co je potřeba. Že si někdo k tomu přiřadil slovo, které k tomu nepatří, není můj problém.