nika-tata2

Geometrie!

Která s následujících úloh nepatří do analytické geometrie:a/ses­trojte trojúhelník ABC,znáte-listrany a,b a úhel jimi sevřený b/je dán bod A(2,3) a přímka p daná rovnicí y=3krát –2.Vypočtěte vzdálenost bodu A od přímky p c/Přímka p a kružnici k jsou dány svými rovnicemi.Roz­hodněte o jejich vzájemné poloze(souřadnicích případných průsečíku)

Nejlepší odpověď
panenka

Zde v odkaze ti posílám odpověd.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktera-z-nasledujicich-uloh-nepatri-do-analyticke-geometrie-2