zjentek

Funguje můj tělesný termostat v tomto případě docela standardně?

Pokud nejsem v pohybu a teplota vyšplhá nad 27°C, tak mně najednou není příjemně, ale hned horko a příjemně mně není ani když naopak spadne pod 23°C, protože v tu chvíli je mně hned zima. Nevím, jestli je to normální, nebo jsem výjimka, když komfortně dokážu existovat pouze ve jasně vymezeném rozmezí nějakých pouhých čtyř stupňů celsia. Děkuju.

Odpovědi
Drap

Myslím, že je to takto zcela běžné.