orestez

Fotil někdo z vás očima?

Jak se to dělá? Zdroj obrázku: https://uloz.to/!sQxdVP3­BYAZz/img-xcf

Nejlepší odpověď
led

1 – fotiť niečo očami, znamená ukladať si do pamäti videné.
2 – Keď sa človek na niečo pozerá cez rám prstov tak to môže byť človek, ktorý si vyberá miesto pre záber kamery. Mnohí starí kameramani a režiséri už toto zvládnu aj bez tých prstov, len očami.

Další odpovědi
aliendrone

Snaha byla. Výsledky neuspokojivé. Možná to bylo tím, že jsem očima spíš svlékal, než fotil. ;) :D :D