quentos

Flek po komárovi na zdi

Co s ním? Kupovat plechovku barvy kvůli jednomu fleku o rozloze 1 cm2 se mi fakt nechce ;{)> namáte na to nějaký domácí recept?

Nejlepší odpověď
panenka

Pokud tu zed máš bílou fleky odstraníš bílou gumou na gumování(novou) a pak jen lehce zamaž bílou křídou.

Další odpovědi
ReHu

Zkus opatrně vlhkou houbičkou skvrnku vyťupat, nestírat.
Nebo nějakou dekoraci – malou?

oskar

Zkuste kůrkou chleba.

misicka2310

Když se vám nechce kupovat barva tak skuste zubní pastu také je bíla podle toho jakou používáte :D né asy bude nejlepší ta barva

straširybka

jak dolu nevím, ale děda chytá komáry tak, že na ně přiklopí sklenici od okurek a strčí tam pohled a pak ho tam nechá umřít.