orestez

Je filtr ve vaporizéru z buničiny, nebo umělé hmoty?

Žhavicí vlákno vydrží až 2 roky. Spálený knot, nebo jak se to nazývá, vyměním za pásek z papírového kapesníčku Tento. Zkoušel jsem vyměnit za vatu, ale s neúspěchem: mám riskovat ztrátu liquid, pokud mi to nebude chutnat, kvůli zahoření, nebo koupit novou žhavicí hlavu (žhavu) za sto korun? Pochyboval jsem o svém efektivním domácím úsilí a raději se podíval na hokejovou ligu. Věříte?

Odpovědi
Tw!st

To si děláš srandu, ne? Upřímně nechápu teď, jestli je to fórek, nebo to myslíš vážně.. Tovární hlavu nikdy nerozebírej, neosadíš ji, jako byla v původním stavu. Pokud máš atomizér na tovární hlavy (podle fotky hádám, že to je iJust S), jednoduše vždycky budeš muset měnit tovární hlavy. Pokud s tím nejsi spokojen, můžeš si koupit atomizér s osazovací základnou, kde si dáš vlastní spirálky a vlastní vatu. Upozorňuji – vatu! a ne papírový kapesník.

orestez

Tak vata by musela být lisovaná, aby mohl procházet vzduch středem. Já neměním žhavicí vlakno, funguje už přes rok, možná dýl. Měním tu nasákavou hmotu, čímž je papír z ubrousků. Tudíž není co nastavovat. Vapeři si často stěžují na nesnesitelný smrad. A to nezpůsobuje staré vlákno, které pokaždé vypálím nad zapalovačem, ale spálený knot – papír – vata. Původní vlákno vyčistím plamenem, obalím asi 3 otočky papíru a vrátím zpět. Poskládám, navlhčím dripperem, naplním a jedu dál.