verka

Jaký doplněk do bytu jste si sami vyrobili?

Doplňuji:
Napadlo mne, že se tam objeví děti.Takže doplňuji: Jak jste z-ruč-ní?

Nejlepší odpověď
mosoj

Celý nábytek do pracovny včetně masívního psacího stolu. Do kuchyně vestavěnou spíž s vestavěnou chladničkou. Do koupelny skříňku na toaletní potřeby se zrcadlem a zabudovaným bodovým osvětlením. Odkládací vestavěnou skříň se šoupačkami na WC.
Nyní se chystám na vyrobení nové kuchyňské linky. Mohutnou polici do kuchyně.
Nevím ale jestli to jsou doplňky .
Doplňuji:
Ono mi to jde také již hóódně pomalu.
Aby u té kuchyně nezůstalo jen u zbožného přání. Jinak dnes je takovéto kutění legrace.
Nářadí super, materiál je, nařežou Vám co chcete. Tak si někdy s úsměvem zavzpomínám na kutění za socialismu.

Další odpovědi
Miroslavst

Syna

Spiritus

lampičku,obráz­ky,keramiku,kra­bičky,svíčky,mal­bu na zeď,nástěnku,po­vlaky na polštářky.....:)

iceT

Ted uz dlouho nic,ale kdysi davno jsem vyrabela vazy a vazicky jednoduchym zpusobem.Stacila nejaka atypicka slenice,trocha sadry a par barvicek.
sklenici stacilo oplacat sadrou,potom uhladit,nebo nechat na ni vystupky a nechat uschnout.Po zaschnuti vselijak pomalovat a jeste pretrit bezbarvym lakem,aby se sadra neolupovala nebo nerozmacela.
Mamka zase vyrabela zavesna pouzdra na kvetinace ze sisalu,nebo dekorace na zed,taky ze sisalu.Nebo jeste takove ty okrasy na konsky postroj,davalo se to konim na hlavu a byly tam i latkova chranitka na usi,kvuli hmyzu,skoda,ze uz nevim jak se to presne jmenovalo.
Doplňuji:
Mosoj-sikula!

PostApMan

Poličku z dubového dřeva..bych zapomněl taky jsem sám vymaloval celý dům, ale tu bravu jsme si kupoval.Osobně vyráběl o prvního polínka tu poličku.

Pro mosoje: Myslím že to nejsou doplňky, to je vybavení celého domu – tomu řikám zručnost, já tu poličku dělal přes půl roku s přestávkami.

Toruk

Coje potřeba… záleželo by na tom, jestli v té době bych nebyl moc pracovně vytížený, pak bych si to asi koupil.

koreg

Začali se mi docela zamlouvat tapety https://tapety­.nabytker.cz/ Mám již jednu takovou v ložnici a vypadá to famózně. Uvažuji, že jsi pořídím i do obýváku

anonym

já si jí pak radši kopila

mosoj

Ježíš!! Zručný jsem musel být abych si těch dětí neudělal moc !! Naopak to byla brnkačka.

verka

Zručný je od slova ručně. Jinak jsi šikovný dost. Ten, kdo si dokáže poradit s vybavením domácnosti, toho obdivuji.

anonym

já si udělala polici,můj muž pořád nechápal jak chci aby vypadala,pak se smál,vypadala strašně

verka

Oceňovala bych snahu. Doufám, že příště už byla jak z Ikea.