kubísek

Může se použít tato externí baterie??

Mám mobil ve kterém je baterka která má kapacitu 1830 Mah a 3.8 V. Chtěl bych si koupit externí baterii která má 2600 Mah ale 5 V nemohlo by se to nějak zmařit ?

Odpovědi
Karelcz

Prvně se podívej co máte za telefon a podle toho hledej baterie které podporuje. Jinak se tam často nemusí vejít.
Doplňuji:
Jsem to popletl :)

Externí baterie jde OK, jen řešte zda máte vhodný kabel pro propojení. Hodně firem má specifické tvary USB portů… Jinak to pak zapojíte a telefon se začne nabíjet.

Lamalam

Nesouhlasí napětí! Já bych jí tam vůbec nepřipojovala.

Hlada

Externí baterie se může použít, musí být ale připojená jen přes USB.