TarzanMajza

Existuje samota?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, existuje. Znám jednu u lesa.

Další odpovědi
lota

Samozřejmě. Samotu dokonce člověk může pociťovat ve městě plném cizích, nezajímajících se lidí víc než kdekoliv jinde.

talka

Co je to samota? Žiju po ovdovění už 11 let sama (syn nemá moc času, má svou rodinu a své zájmy), ale samotu nepociťuji – stačí mi zájmy, hlavně i-net (nemám čas se ani najíst, v TV nic moc) – pak koriguji různé články; kdyby na mne dolehla samota – řeknu si: všude je se mnou všudypřítomný Bůh – a je mi hned lépe!

zjentek

to nikdo neví ,)

marci1

Samota existuje. Může se jednat o samotu člověka, kterou si vybral dobrovolně, nebo i nedobrovolně ( na základě událostí, které se kolem něj odehrály ). Samota je hezká věc, ale nesmí trvat dlouho. 🙂
Potom ještě existuje samota, jako místo někde daleko od lidských obydlí a lidí. Tu mám strašně ráda. Stačí mi jen samota v lese. Samozřejmě také ne napořád. 🙂