Punkie44

Existuje podobný český online web jako tento?

Nejlepší odpověď
www

Ano, jsou to tzv. stránky konkurenční a jako stálý uživatel je nemíním ze solidarity k provozovateli poskytovat.
Pomůže ti ale Google 😉

Další odpovědi
anonym

Podobný ne,jen odlišný,ale tam to funguje zcela jinak než zde.

střevo

Trochu horší web než Odpovědi, je ten od účastnice dejavu menovanej, a pak už to de jen příkře dolů, směrem k bývalý Pohodně , pak eště víc dolů k Zpovědnici..,;-)

ivzez

Poraden je hodně, z obecných mi přijdou nejlepší
Poradna.net, Poraďte.cz, Odpovědi.cz. Pak jsou
specializované poradny, věnující se konkrétním oblastem.
Potřebuje-li člověk něco speciálního,
je podle mne lepší se obrátit na odborné poradny.

  • –––––

Zaujala mne formulace otázky:
Znáte někdo web, který by nebyl online?

dejavu

Třeba www.poradte.cz

marci1

Samozřejmě, je jich opravdu hodně. Člověk si jen musí vybrat ten, který mu nejlépe vyhovuje. 🙂

mojitek

Ano,ale na jednom jsou tak dementní pravidla,že dovolují „dočasným adminům“ z řad přispěvovatelů nastolovat tak brutální cenzůru (mazání profilů uživatelů,mazání nevulgárních příspěvků..které nebyly nijak vulgární,leč byly pro admina nepohodlné,atd atd).Tahle cenzůra se hodí vskutku spíš do Severní Koree než do jakžtakž demokratické ČR.Jeden z těchto „dočasných adminů“ je z řad přispěvovatelů na těchto stránkách.Tady se nepohodl/a s kým to šlo a tak si šel/šla léčit mindráky o dům dál. Tyto stránky jsou zatím nej,toť můj názor.