Avatar uživatele
marťa382

Moc prosím, nešlo by změnit design na ten předchozí?

Jestli tyto otázky administrátoři čtou, tak je prosím, jestli by nešlo změnit vzhled zpátky na ten předchozí.Souhlasí někdo se mnou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? aramah, GM, iceT, Andělé, hanulka11, Hlada, Drap, Damiana, briketka10, Illines, Makina, david22 před 4412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Mně je úplně jedno, jaký design stránky mají. Vzhled ale nesmí být na úkor funkčnosti tak, jako se to stalo tady. Autor zřejmě vůbec nepochopil smysl stránek. Chodíme sem proto, abychom si odpověděli na otázky, ne abychom se kochali pohledem na přemíru pomalu se otevírajících šedivých rámečků s kulatým rohem. Stránky jsou netypicky široké, šířka sloupců a velikosti písma neodpovídají důležitosti, text v odpovědích je malý, špatně čitelným fontem. Tlačítko „Více stránek“ nemá smysl. Stránky mají i jiné vady, které už popsali ostatní. Nové stránky jsou uživatelsky nepřívětivé, některé funkce jsou špatně pochopitelné i pro stávající, natož pro příchozí. Ne každý má v PC čtyřjádro, šestnáctimegový internet a širokoúhlý monitor. Většina uživatelů jsou starší lidé, kteří nemusejí mít nejmodernější vybavení. Nutit návštěvníky číst stránky s pomocí Ctrl+ je krok zpátky. Přikláním se ke staré verzi a tento nedodělek spustit až po odladění.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, kenyrts Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

já souhlasím – vrátit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

nevadí mi vzhled, ale nefunkčnost – chybí náhled a když není naše odpověď ještě opalcovaná mohl se do ní vepsat text, nyní můžeme jen doplnit !!
musíme se vracet u svého profilu hodnocení odpovědi, protože se načítá stránka s otázkami a to je otrava..
a něčemu ještě nerozumím a bude to makačka než se do toho ponořím achiouvej ☹
Doplňuji:
navíc je menší text a na monitoru / 15,4 / musím posouvat lištu, abych viděla celou stránku to je dost otrava, provádět to celý den ☹
zejtra si koupím asi ňáký prášky :DD nebo se oběsím..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já také ale nemáme šanci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

já chci také ten původní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Mě se tento design libí 🙂

Já jsem holt na novinky.

Chápu, že každý může mít jiný názor a jsem jiným názorům otevřený.

Myslím, že na hodnocení je ještě moc brzo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Makina

No tohle ne…je to strašně nepřehledné…proč? Za co? Já chci taky ten starý vzhled.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Marťo, nešlo. Ale můžeš zkusit napsat na info@odpovědi.cz svůj názor. Také s tím mám trochu problém, ale předpokládám, že si zvykneme a přijdeme na to, že tato verze je lepší a ještě se nám s ní bude lépe pracovat.
Nikdo z registrovaných Ti tady pomoct nedokáže. S úpravami serveru majitelem se buď smíříme, nebo tady skončíme.
Jsme tu parta prima lidí, ne? Tak proto pro počátek zabereme a zkusíme počáteční problémy překonat. Neboj: bude líp!!!
Já už první plus i mínus zjistila. Text, co píšu, je podstatně lépe vidět. Vrátit se do své již napsané odpovědi nemohu, takže to musí být napoprvé bez chyb. No není to úžasné?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Illines

vepisuji odpoved(vepiste-??)veskere zmeny moderni dobou,nestoji za nic ,at je to tady ci v necem jinem.Ja tu sedim proto,at se neco noveho dozvim a kdyz nevim tak se zeptam.Ne,proto ze, budu klikat a ztracet cas.Ano zmodernit,ale k lepsimu a vice se snazit zaujmout-nez odradit.Jsem pro starou verzi.Ale asi neni sance,urcite tento napad byl za hubicku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
leporela22

tamten byl o dost lepší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mě to zase přijde, jako když tohle mohla být původní, ne moc kvalitní a nic moc funkční verze Odpovědí a ta, na kterou jsme byli zvyklí a líbila se nám, je jako ta modernější, vylepšená. Být to takhle a z tohoto maglajzu se dostat tam, kde se mi líbilo – jásám. Že se z perfektního přejde k blbějšímu? Nepochopím!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Tenhle design se mi vůbec nelíbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek