kurec

Existuje nějaký podobný znak jako # který můžete přečíst v každé situaci jinak?

protože např. když čtete seriové číslo a je tam napsáno 23#9W6C tak se to čte jako mřížka
kdežto když vidíte instagramu post a je tam modře označeno #skvěláfotka čtete to jako hashtag
avšak existuje nějaký takový znak který můžete v každé situaci přečíst jinak?

Nejlepší odpověď
anonym

  • značí doplňující poznámku (většinou v nějakém článku nebo rozboru) nebo se s ní lze setkat jako údaj, kdy se dotyčná osoba narodila (*1910).

Další odpovědi
Dochy

25$ 25 dolarů
C$ Cé-string

c# – to bude cis, ne?

Už včera jsem mu řekl: „Řekni mu: ‚zmiz!‘“
22°10'22" 22 stupňů, 10 minut, 22 sekund