honza19hk

Existuje nějaký lepší překladač jazyků tak aby přeložená věta dávala smysl??

Existuje nějaký na internetu běžně dostupný překladač který přeloží větu normálně a ne jen jako strojový překlad,takže věta nedává vůbec smysl??

Viz např Google-věty přeložené z němčiny nedávají vůbec smysl.

Odpovědi
Bany

Well, poradila bych vám spíše použít mozek/obyčejný slovník a k významu nebo správnému znění se nějak dopracoval sám.
Potřebujete-li to hned a sám tím jazykem ani nekváknete, poradila bych hledat pomoc u jiných lidí/služeb, které se tím zabývají.

SonsyMite

Lepší než Google překladač nenajdeš