Kepler

Existuje nějaký krém na pytlíky?

Nemyslím na šourky, ale pytlíky pod očima. Nějak se mi zvětšují a mám strach, aby mi nezačali říkat brouk Pytlík.

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Krém možná existuje, ale pokud občas mívám vaky pod očima, používám sáčky s čajem, které byly krátce vyluhovány, nebo si přikládám plátky okurky.

Další odpovědi
Disraeli

Dobré jsou na to (studené) čajové sáčky – zelený, černý nebo máta – nechat pár minut působit a třeba i 2× za den. A není to jen na kruhy pod očima, ale i na unavené oči nebo pokud tam máš nějaké zranění a podobně. Podobně se to dělá s na kolečky nakrájenou okurkou, to jsem ale nezkoušel…
Určitě bude i nějaký krém, ale neznám, takže nedoporučím.