nikolka-101

Všechny Holky z naší třídy jsou hezke ale ja ne co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Terryle

Nejhezčí je člověk, kterej se usmívá a tváří se přátelsky. Všimni si, že mnohdy jsou sympatičtější obyčejný a třeba i oplácanější holky, co se smějou, než kdovíjaká kysele se tvářící holka s postavou modelky…
Takže se zkus usmívat a budeš o moc hezčí… a svět kolem Tebe taky :o)
A mimochodem… že by VŠECHNY holky byly hezký? To se mi nezdá… ;o) že Ty se spíš podceňuješ

Další odpovědi
Michal Kole

Spíš je problém ve tvém sebevědomí. Není důležité jak vypadáš, ale spíš jaká jsi uvnitř.

Podívej se jak politici vypadají elegantně a co dělají, např. opisují diplomové práce, vrací půjčky v papírových pytlíkách, zvedají prostředníčky ve sněmovně, dávají úplatky a tvrdí, že je to půjčka, navzájem se odposlouchávají…

anonym

Zkus si to trochu obrátit, ty jediná se vymykáš šedému průměru, na který stejně letí jen ti povrchní.
Ale možná se právě blíží nějaký zajímavý kluk, kterého zaujme právě tvá odlišnost a třeba lákavá shoda zájmů, tvá odvaha v boji proti prvoplánovým pozlátkům a hloubka tvých znalostí a předností povahy.
Od těch druhých mnozí odejdou, u tebe ten pravý zůstane, protože se nežene jen za vzhledem.

quentos

s tím se nedá dělat nic (nezachrání to ani tuny makeupu, ani nedejbože plastika), ale řekni si, že máš jiné přednosti. Vzhled je jen povrchní vlastnost a nestojí na ní svět. My, kteří nejsme nijak zvlášť hezcí, si na svůj pravej protějšek sice dlouho počkáme, ale pak to bude stát za to a bude to na celej život, protože ten vztah nebude o povrchu, ale o tom, jací jsme uvnitř. Sice to bolí a je to běh na dlouhou trať (sám si tím procházím), ale na jeho konci čeká sladká odměna.

FikeCZ

hELE z toho si nic nedělej na mne když se podíva člověk tak by dokazal vyjmenovat všechny kosti co na mne vidi!Prostě s tim nic nenadělaš..Třeba se zlepšíš v jinných ročnících :) A navic každy člověk je original!Takže nevim podle čeho soudíš!

zbynekplzen

Důležité je nechtít změnu hned , ke všemu se musí dojít pomalu třeba v řádu měsíců , všechno chce své , pokud chceš být lepší , hezčí musíš tomu něco obětovat , pokud chceš zhubnout , uprav jídelníček ,ale ne tak abys měla hlad , začni cvičit , nebo nějaký sport třeba tenis , plavání , ale zas jen to co by tě mohlo bavit , protože , když toho najednou necháš vše se vrátí , stejné je to se vzhledem , jsi holka , nech si delší vlasy ,i s ostatními věcmi jde postupně něco dělat , záleží s čím si myslíš ,že máš největší problém , najdi si info na netu co se s tím dá dělat a začni , ale hlavně to dělej pro sebe , ne že ted tohle a pak se na to vykašlu , je lepší menší ale stálá změna …

DDarent

Já nemůžu posoudit co by si mněla zmněnit, když nevim jak vypadáš!!!

baghira

„Hezká“ je relativní pojem :)

Kromě toho existuje obecné povědomí, že hezké holky jsou blbé, zatímco „ošklivky“ zase chytré. Tak to zkus podporovat (i když to nebývá zas až tak vždycky pravda… :DDD )

žolik

To ti někdo řekl,nebo máš tak malé sebevědomí.podívej jaké máš přednosti.

Zdroj: žolík