bolak

Existuje na nokii 6300 nějkej profil, při kterým by se atomaticky vypínaly všechny příchozí hovory?

Mám tam možnosti jako Tichý, Jednání, Letadlo, ale nikde jsem nenašel co přesně daný profil znamená, ani v originálním manuálu to není popsaný.

Odpovědi
anonym

To je ono, tichý znamená, že zvonění je vypnuté a zapnuté vibrace, sms zvuky taky vypnuté. Dej si upravit profil „tichý“ a jiný, tam uvidíš možnosti. Takto mám nastaveno automatické přepínání nejen ve dnech, ale i hodinách.
Doplňuji:
To budeš muset použít aplikaci třetí strany, třeba BlackList, ten umožňuje típnout hovory, některé i SMS označit jako přečtené.

bolak

česílko: a kde něco takovýho najdu? freeware samozřejmě :)

bolak

česílko: no, já právě nechci jen tichý, ani vibrace nechci, já bych chtěl nastavit si profily, kdy by se mi jakýkoliv příchozí hovor ihned vypnul, jako kdybych ho utípnul nebo kdyby bylo obsazeno, či vypnutý telefon, nicméně smsky aby se mi zobrazovaly normálně (ale nejlépe také bez vibrace)

jde to?