zzzzz

Existuje na internetu nějaký katalog obrazů?

Potřebuji dohledat autory několika obrazů, jména se velmi těžce luští, obrazy jsou staré, nerestaurované.

Vše jsou krajiny na plátně.

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus je nafotit a požádat o pomoc třeba NG (nebo i jiné galerie) – obávám se, že méně známé obrazy na netu katalogizovány nebudou.

Další odpovědi
Melkor

Můžeš vyzkoušet třeba hledání pomocí obrázku (vyfotit a vyzkoušet třeba najdeš shodu) http://www.go­ogle.cz/intl/cs/in­sidesearch/fe­atures/images/se­archbyimage.html

anonym

já znám jen tohle:
http://www.mys­tudios.com/ar­tgallery/

bolak

Vyfoť to na mobil, a loupni to sem né? Třeba to někdo pozná .)

zzzzz

Sambo dík, ale da vinci ani van ghoga doma bohužel nemám. Ale staršně ho chci 🙂

zzzzz

Melkor to je dobrý nápad, jsem to fotila mobilem a není to dobrá fotka, zavolám kámošce, ta má přímo dělo.-) ale dík za nápad.

zzzzz

zas po půlnoci .-)

Hamon

Tak to nevím, ale jestli objevíš nějaký skvost za miliony a víc, doufám, že si vzpomeneš na staré přátele z Netu… a dáš si za nás alespoň skleničku :)
Myslím, že když je nezávazně doneseš k nějakému znalci/aukční sítě, mohla by ses něco dozvědět. Hodně štěstí.
PS: pozor na případnou formulaci dotazu, aby se neměli možnost domnívat se, že hodláš využít jejich služby. Podle nového Občanského zákoníku by po tobě mohli chtít účelně vynaložené náklady, pokud bys je v tomto smyslu informovala.

Hamon

Má jít o aukční síň, ne síť. Dva dny beze spánku se nejspíš začínají projevovat :)

zzzzz

Tož co tu děláš, tak mazej spát.-)

Hamon

Ještě se musím najíst, nee? :) A než se masíčko upeče…

zzzzz

tak to jo, to je jiná, jde vidět, že si ještě mlaďoch, vydržet dva dny nespat.-) to už se mi dlouho nepovedlo.-)

Hamon

Abych to uvedl na pravou míru, mohl jsem si párkrát zdřímnout, za noc tak čtyřikrát na půl hodiny. Nebylo to dobrovolné a měl jsem nad sebou dozor. Dva dny mejdanovat, to bych už taky nedal :)