Avatar uživatele
zzzzz

Existuje na internetu nějaký katalog obrazů?

Potřebuji dohledat autory několika obrazů, jména se velmi těžce luští, obrazy jsou staré, nerestaurované.

Vše jsou krajiny na plátně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, bolak, Pájo, redy, gagaga, marci1 před 3688 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zkus je nafotit a požádat o pomoc třeba NG (nebo i jiné galerie) – obávám se, že méně známé obrazy na netu katalogizovány nebudou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Melkor

Můžeš vyzkoušet třeba hledání pomocí obrázku (vyfotit a vyzkoušet třeba najdeš shodu) http://www.go­ogle.cz/intl/cs/in­sidesearch/fe­atures/images/se­archbyimage.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

já znám jen tohle:
http://www.mys­tudios.com/ar­tgallery/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Vyfoť to na mobil, a loupni to sem né? Třeba to někdo pozná .)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

Sambo dík, ale da vinci ani van ghoga doma bohužel nemám. Ale staršně ho chci 🙂

před 3687 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Melkor to je dobrý nápad, jsem to fotila mobilem a není to dobrá fotka, zavolám kámošce, ta má přímo dělo.-) ale dík za nápad.

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

zas po půlnoci .-)

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Tak to nevím, ale jestli objevíš nějaký skvost za miliony a víc, doufám, že si vzpomeneš na staré přátele z Netu… a dáš si za nás alespoň skleničku :)
Myslím, že když je nezávazně doneseš k nějakému znalci/aukční sítě, mohla by ses něco dozvědět. Hodně štěstí.
PS: pozor na případnou formulaci dotazu, aby se neměli možnost domnívat se, že hodláš využít jejich služby. Podle nového Občanského zákoníku by po tobě mohli chtít účelně vynaložené náklady, pokud bys je v tomto smyslu informovala.

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Má jít o aukční síň, ne síť. Dva dny beze spánku se nejspíš začínají projevovat :)

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Tož co tu děláš, tak mazej spát.-)

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Ještě se musím najíst, nee? :) A než se masíčko upeče…

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

tak to jo, to je jiná, jde vidět, že si ještě mlaďoch, vydržet dva dny nespat.-) to už se mi dlouho nepovedlo.-)

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

Abych to uvedl na pravou míru, mohl jsem si párkrát zdřímnout, za noc tak čtyřikrát na půl hodiny. Nebylo to dobrovolné a měl jsem nad sebou dozor. Dva dny mejdanovat, to bych už taky nedal :)

před 3688 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek