agentpv

Existuje na chytrém mobilu (Android) tlačítko „šipka“ pro procházení mezi písmeny a slovy u SMS?

Vím že to jde prstem, ale trefit se třeba v autobuse … To žádané tlačítko jsem zatím neobjevil.

Odpovědi
Hlada

Ne.

anonym

Samozřejmě existuje, to je právě velká výhoda androida v tom, že si můžete jakoukoliv jeho součást nahradit nějakou vyspělejší která lépe splní vaše požadavky, a stejně tak i klávesnice je něco co můžete velmi snadno nahradit jiným programem který najdete na google play (tohle mohou uživatelé iphonu jen závidět, takové možnosti nemají a nevymění si ani klávesnici ani launcher, spoustu věcí tam mají chudáci natvrdo).

Takže vy si prostě jen z google play stáhnete klávesnici která to umí , zde je článek který ilustruje názorně možnosti jedtlivých známějších klávesnic https://www.gu­idingtech.com/an­droid-keyboards-arrow-keys/ , snad si vyberete

anonym

Jako příklad bych uvedl třeba „AI.TYPE KEYBOARD“ která disponuje takovouto speciální částí šipek jen pro pohyb mezi písmeny, slovy, odstavci, a případné přesné označování textu … zde je náhled jak to vypadá v praxi https://cdn.gu­idingtech.com/i­mager/media/as­sets/219650/an­droid-keyboard-with-arrow-keys-20_935adec67b324b14­6ff212ec4c69054f­.png?1552839139