jirka F

Držíte se od malérů raději dál?

Jak zpívá zesnulý zpěvák Bobek.

Nejlepší odpověď
Drap

Vždy je lepší se do problémů nemíchat.

Další odpovědi
zjentek

Malér je mé třetí jméno. Druhé je danger 💁‍♂️

Rocker

Jak kdy,třeba při urbexu počítám s tím,že bude průšvih😃

Rokio

Pokud je to nějaký problém, který je potřeba vyřešit, tak ne.

KristovaNoha

Ne, proč bych to dělal?

Filip84

Umělci mají právo používat vágní jazyk, nevyjadřovat se pregnantně, protože jde o umění, často jde více o to, aby se to rýmovalo, než aby to něco relevantního vyjádřilo, že.

Buď jak buď, malheur je dosti široký pojem, pod který lze subsumovat nehodu, neštěstí, ale také nepříjemnost; malheur je galicismus v českém lexiku a, doslova, znamená, z lat. malus – špatný, plus heur (z lat. augurium, tj. věštění, znamení), v tomto významu náhoda, eo ipso, špatnou náhodu.

S ohledem na tu skutečnost, že náhody neexistují, nerozumím tomu, jak bych se od nich mohl držet dál. 🙈

jirka F

Přesně tak Drap pokud nechce mít člověk problémy tak je to vždy lepší.