KamČůZeK

Dřívější odchody ze školy

Jak má vypadat žádost, o dřívější odchody ze školy kvůli dojíždění? Děkuji za odpověd :)

Nejlepší odpověď
annas

Žádost můžeš napsat a uvést v ní důvody. Záleží na třídním učiteli, někde i řediteli školy. Totiž může být problém v tom, že bys nesplnil počet hodin, který je nutný pro pro to, abys mohl být klasifikován z určitého předmětu, zda jde o povolení dřívějšího každodenního odchodu nebo jen ojedinělého, zda máte stejný pedmět další den, jak jsou na tom ostatní spolužáci, jaký máš přístup k vyučování, vzdálenost bydliště od školy apod.

Vše je individuální. Zádost bys měl doložit výpisem z jízdního řádu s uvedením spojů, ztrátou času, Pokud nejsi zletilý, tak podepíši rodiče.

Další odpovědi
hanjimka

Syn si vyzvedl formulář u ředitele školy,vyplnili jsme ho a má dřívější odchod z praxe a také ze školy.Musí se tam napsat odjezdy spojů – většinou si to kontrolují.A jiné zdůvodnění.Schva­luje to ředitel školy a pokud nejsou s žákem problémy tak je to celkem v pohodě.Alespoň my máme takovou zkušenost.

hanulka11

takovou žádost můžeš napsat výjmečně …prosím o uvolnění o jednu vyučovací hodinu nebo o její část .....,ale pokud to chceš uplatňovat trvale tak myslím neuspěješ ,představ si, že by to chtěli všichni …to by byl ve škole pěkný holubník