Angi

Downloady do Sims 3 nefungují

Když jsem si koupila hru The Sims 3, všechny downloady fungovali bezvadně… ale jednou, když se můj simík vracel z dovolené (Cestovní horečka) tak jakmile se načítání dokončilo a simík se měl objevit doma, najednou celá hra zkolabovala a vypla se… Když jsem si pak stavěla třeba nový dům a chtěla tam umístit jeden z objektů, co jsem si stáhla z internetu, kliknutím na ikonku objektu pro koupení způsobilo pád hry znovu. A tak to bylo i u všech ostatních neoficiálních objektů.
Když jsem celou hru reinstalovala, hra už fungovala normálně, ale downloady se nikde neukazovali. I když byly ve složce Mods>Packages, ve hře nic nebylo kdomě základních officiálních objektů, účesů, oblečení atd.
Zkoušela jsem onen program takzvanou „Opici“ co má pomáhat downloadům fungovat, ale nepomohlo. Také jsem si stáhla jeden doplnkový soubor „resource.cfg“ který měl pomoc, ale také nic. A dokonce jsem nechala i formátovat počítač a downloady stále nefungují!!! Takže je chyba někde přímo ve hře? Pomocte mi, už vážně nevím, co udělat :(

Hru hraju v Hp Windows 7 64×. K Sims3 mám také dodatky Mazlíčci, Cestovní horečka, Kolekce Luxusní bydlení a Povolání snů.

Odpovědi
darius

  1. x64
  2. Nemusí to být hrou, může být vadný některý DLC, popřípadě některý stažený objekt do hry.