ivosek.pole

the sims 2, 2 otázky

Jak mám udělat aby se u simíka stalo ufo ?Jak mám udělat aby manželé měli děcko?

Odpovědi
krum

1.Ufo uděláš tak,že o půlnoci se koukneš do dalekohledu.Při troše štěstí tvého simíka odnese UFO a on otěhotní a narodí se mu mimozemské dítě.Ale jednodušší je stáhnout si download,který ti automaticky k dalekohledu dá příkaz „nechat se unést“.
2.Dítě uděláš tak,že klikneš na postel a u každého manžela dáš příkaz „odpočívat“.Pak klikneš na jednoho z manželů.Jestli se mají hodně rádi,tak se tam objeví příkaz „pokusit se mít dítě“.Ne vždy se to povede,ale jestli se to podaří,ozve se takový tón.