Kordex

Download tracku

kde mohu stahnout track: 2. JAKOST – Hosta do domu , nemohl jsem ji najit nikde, ani na youtube

Nejlepší odpověď
rynek878

tady se dá ledacos najít:

Zdroj: http://www.vip­file.cz/hledej/%20JA­KOST%20-%20Hosta%20do%20do­mu

Další odpovědi
GangstaHelper

odkaz dávat nebudu, NO Warez.

Ale poradím, k dotazu na Google „2. JAKOST – Hosta do domu“ mi stačilo připsat MP3, výsledek tedy „2. JAKOST – Hosta do domu MP3“.

Stáhnout pak šlo přes druhý výsledek zvrchu. (Je třeba pak ale počkat, až bude volná kapacita cílového serveru (slot)