Kelt

Dovedete vysvětlit jednání malých dětí?

Vnuk má za měsíc 3 roky. Bez problémů si mačká tlačítka na mobilu, kalkulačce, dálkovém ovládači a pod. Když mu ukážu na jeho hračce, co má zmáčknout , aby to fungovalo, tak vezme mne za prst a dává mi ho před tlačítko, abych to mačkal já. Jistě, každé dítě je jiné. Ale setkali jste se s tímto? Děkuji.

Odpovědi
Dochy

Jo. Neřeš a buď rád že Tě zapojuje. Zkrátka ho to víc baví když to uděláš ty. 😉

Mc Merkurion

… buď rád, že tě to chce naučit a na chvilku ti to půjčí …

zjentek

Nesetkali. Vysvětlit to ale dovedu, ten prcek u staroušů nevidí nic jinýho, než mačkat a mačkat tlačítka! ;p

ivzez

Napadají mne dvě možnosti:

1)
Líbí se mu, co jste idělal a chce, abyste to opakoval.

2)
Talčítko jde trochu „ztuha“ → možná by musel vyvinout větší tlak.