Anonym*****

Mohu se dostat na SŠ (veřejně správní činnost či předškolní a mimoškolní pedag.), budu-li mít 3 z ANJ a zbytek dvojky?

Dostala bych se na SŠ veřejnosp. činnost nebo předškolní a mimoškolní pedagogiku,když bych měla trojku z Aj,jinak dvojky

Samozřejmě záleží na tom jeslti zvládnu přijímací řízeni,ale myslím spíše , jestli by jsem se na jedné z těch SŠ chytala z angličtinou na trojku.Nevíte prosím někdo?

Nejlepší odpověď
Edison

Ne. Podívej se, jak píšeš.

Další odpovědi
annas

Když se vás zeptám, zda se dcera mé známé dostane na střední školu, když má jen jednu dvojku, co mi odpovídte?

Sama píšete: „dostala bych se…“, takže je to podmínka, která se může splnit, nebo ne. Je to 50 na 50.

Nikdo to neví, ani sám ředitel školy, na niž se chcete přihlásit. Netuší, kolik zájemců se přihlásí, jak jim dopadnou státní přijímací zkoušky, které mohou rozhodnout.

Zda byste „chytala“ angličtinu, nemohu vědět. Záleží na tom, jak vás hodnotí učitel. Jak jste jazykově nadaná atd. Neznám vás.

Ze zkušenosti vím, že žák, který měl třeba 3 z angličtiny, uspěl na vysoké škole lépe než ten, který měl jedničku. Náročnější učitel.

Musíte si školu vybrat sama, dohodnout se rodiči nebo výchovným poradcem. Záleží na vás, jak se budete snažit zvládnout nejen přijímací zkoušky, ale v případě přijeti „chyat“ angličtinu.

ivzez

S takovou češtinou a s tak vysokým průměrem
není pravděpodobné se dostat na žádnou SŠ.