Savier

Dostal jsem chřipku a vím od koho. Mohu ho zažalovat?

Kolega v práci… Dostanu nějaké odškodnění pokud ho zažaluju?

Nejlepší odpověď
marci1

Buď rád, že tě nenakazil HIV. 😄

Další odpovědi
Drap

Můžeš zažalovat. Žalovat můžeš koho chceš, ovšem odškodné nedostaneš, jen ze sebe uděláš blba a zaplatíš soudní výlohy. To že byls nakažený konkrétní osobou nedokážeš.

Malvína

😀😀😀 takový kolega je radost. Hlavně nechoď ven, nebo taky někoho nakazíš. Může tě žalovat!

zjentek

Myslíš jako tomu bylo běžně za kovida? To asi ne, společnost vidí mezi chřipkou a kovidem jakési smrtící rozdíly.

VaclavZeman

Mě teď taky kolega nakazil. Ale to prostě nejde. Teď jen přetrpět ty čaje, kterými musím nahradit kávu. Děkuju.

Rokio

Za takovou banalitu opravdu není nutné podávat trestní oznámení a navíc bys to velmi obtížně dokazoval.

cappuccino

Mozna bys mu mel podekovat, protoze tim spis nechytnes covida!! Budes vice odolny!

Ametyst

Zjentku, smrtící rozdíl je asi ten, že covid je průšvih z laboratoře. Na něj byly spíchnuty “horkou jehlou” genetické vakcíny.

VaclavZeman

Jo