Gestas

Dopustili jste se někdy trestného činu? Pokud ano, jakého?

Nejlepší odpověď
klumprt

Nikdy mi nic nedokázali a přiznávat se nebudu 🙂

Další odpovědi
Drap

Ano, kopal jsem kanál na svém pozemku a překopl jsem neoznačený telefonní kabel. Sám jsem to nahlásil a zaplatil pokutu. Přesto jsem dostal podmínku. Zkrátka za každé dobro má být člověk po zásluze potrestán. Kdo nic nedělá, nic takového ho nemůže potkat.

FreddieR

Občas přejdu na červenou. Nejsem na to moc hrdý. :(

Kepler

Občas jsem se dopustil trestuhodné blbosti, ale žádný § se na to nenašel. Dokonce se mi to podařilo i zatajit!

led

Ano, priznávam, ako miniškôlkárka pri jazde na sánkach som nedala prednosť sánkam letiacim z pravej strany a mali sme karambol.
Pán vyšetrovateľ je to už, prosím, po tých skoro siedmichdesaťro­čiach premlčané?

Rokio

Byl jsem podezřelý z krádeže železa a nedal jsem popelnici do baráku, dokud mě na to policista neupozornil.

Gestas

Drap: takže kdybys podruhé nešťastnou náhodou překopl telefon, tak tě zavřou?

Dochy

Před nějakými 30 lety to mohlo být posuzováno jako poškozování majetku v socialistickém vlastnictví, obecní ohrožení, ohrožení obranyschopnosti státu,…

O tom že by nad každým vedením v zemi měla být výstražná folie, o poloze kabelů informován vlsatník, zaneseno na katastru apod… jste si v zájmu všeobecného bordelu, ceny, utajování strategických informací mohli nechat jen zdát.

autacek

U Drapa musíš rozlišovat mezi snem a realitou. Škoda že rovnou nenapsal, jako co to bylo kvalifikováno.