Avatar uživatele
Rokio

Dopustil se uživatel elkon pomluvy na mé osobě?

Zde je odkaz na příspěvek, který napsal: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-podle-vas-spatne-ze-navstevuji-jeden-konkretni-detsky-web
poznámka: Mám na mysli jeho odpověď na tuto moji otázku.

Shrneme si to:

  1. Ze stakingu jsem nikdy nebyl ani obviněn, natož pak odsouzen. To, co provádím lékárníkům, není stalking ani náhodou.
  2. Elkon napsal, že nejsem ekonom. Ekonom jsem rozhodně. Věnuji se této činnosti už po dosažení maturity. Provozuji celkem tři činnosti jako ekonom, ale nebudu to tady rozepisovat.
  3. Nejsem somrák (žebrák). Nikdy v životě jsem ani jednou nežebral. Po nikom jsem peníze na veřejnosti neloudil.

Z toho plyne, že elkon o mně napsal minimálně dvě nepravdy, a to zcela veřejně. Prostřednictvím webové stránky, kterou mohou vidět stovky lidí.

Napište sami. Je tohle na trestní oznámení?

Zajímavá 0 před 244 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

To je jen konstatování faktů. A co je pravda, není pomluva. Somráci nebo žebráci taky vybírají drobné z vozíků, automatů na kávu, a to normální lidi cíleně nedělají. Domnívám se, že dospělí lidi taky nenavštěvují dětské weby.
Prezentuj se tady jinak, než jak děláš doposud, a nikdo proti tobě nebude nic namítat. Zatím je to samé já, já, já a co si myslíte o tom, co jsem vykonal a podobně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ne, nedopustil. Neni to pomluva, ale konstatování faktů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Rokio, nezapominej, ze kdyz nekdo na nekoho ukazuje prstem, ten druhy prst miri na neho samotneho.
Co kdyby zase Elkon (nebo nekdo jiny) udal to tvoje sireni rasistickych nazoru?
Nebo si myslis, ze ty jsou v poradku?
Provokujes, rozpoutavas valku a pak se divis, ze lide reaguji!!!
Dej si klidek!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Každý, kdo se zpětně podívá na tvé bláboly, si může udělat obrázek sám. Jak a čím jsi se zde chlubil. Je to nejméně na ústavní léčbu. Jen tak na okraj, skutečný ekonom by zde neměl potřebu pokládat primitivní otázky jak na běžícím pásu, protože by to bylo pod jeho úroveň. Ten by do podobné poradny ani nezavítal.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Hele Roki zachovej klid nezatěžuj státní orgány, Elkon je dobrý má rychlou na všechno odpověď / na př. jako Markéta / a je ho tady škoda byl by vhodný do parlamentu, senátu nebo alespoň vyšší komunální politiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Myslím i přes to, že jen shrnul fakt. O tvé osobě respektive to jak tě zná zde na odpovědi.cz. Myslím si že to na trestní oznámení, není ale záleží na tobě.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Na trestní oznámení to určitě není! Možná vyjádření na tvou osobu trochu přehnal, ale nijak se neprovinil. Děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Rozhodně, NE.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkon

Díky všem za podporu.

Nový příspěvek