Rokio

Dopouští se mudrování člověk, který ví, že nikdo není tak chytrý, aby měl vždycky pravdu?

Jedná se o pseudofilozo­fování, když daný jedinec je srozuměn s tím, že se někdy může mýlit?

Při pseudofilozofání dané individuum si přece myslí, že všechno a všechno zná. Nebo se pletu? Co myslíte?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, pleteš se

Další odpovědi
BENYTA

Každý člověk,který si uvědomí,že nikdo není neomylný,je přínosem pro Tvé bádání. Mě se můžeš zeptat na cokoli,když budu mít přístup na net. A nyní vážně,nejdřív zapnu tu šedou mozkovou,na pana G. se neobracím. A opravdu potřebuješ položit nějakou otázku…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.