Vitek04

Doporučíte mi nějakou smutnou píseň, která by i psychicky působila na diváka?

Nějakou smutnou, která by se hodila např. k tomu jak Švédsko byla krasná pěkná země a ted v současné době jak se zvedla kriminalita, zapalují auta, chaos a nebezpečí v ulicích, a jak se ten stát ničí a tak. Prostě chápete nějakou smutnou písničku, která se prostě hodí k něčemu co bylo kdysi pěkné a něco to zkazilo a zničilo. V tom videu se hlavně bude zdůraznovat záběry např, něčeho co se kazí atd… nebo jestli znáte písen a video „save our world“ tak vlastně na stejné bázi chci udělat taky takové video kde je ukázáno jak bylo něco krásného a něco to zničilo ale jinou a smutnější písen a taky vůbec nevadí jestli se v té hudbě zpívá nebo ne. Jednoduše prostě budu rád za doporučení jakýkoliv smutných písní děkuji.
--

Doporučte mi nějakou smutnou písen, která by i psychicky působila na diváka

Odpovědi
Kelt

Tak mne napadne, když byly povodně, právě hymna. Voda hučí po lučinách. Potom záběr na skládky s nápěvem . a to je ta krásná země, potom záběr na zahraniční firmy . a nápěv země česká . další scéna . zahraniční migranti – a zpěv domov můj.
Na začátku by se objevilo pár bezdomovců a do toho zpěv . Kde domov můj,? ATD

Arne1

Smutná neděle (též Ponurá neděle, maďarsky Szomorú vasárnap)

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Smutn%C3%A1_ned%­C4%9Ble