Weroniq

doporučíte mírně alkoholický nápoj na Silvestra?

něco podobného jako je Frisco nebo co si můžu sama namíchat jako třeba houba = červené víno s colou a můžu to pít celý večer, protože to není tak silné (pivo nepiji)

Nejlepší odpověď
MadAnnie

Beton – Becherovka a Tonic
Šampaňské není moc alkoholické
Bazén, ale s panákem vodky (juice, voda, vodka)
Bílé víno s perlivou vodou
Rum s colou
Juice s vodkou

Další odpovědi
hanulka11

vinný střik

štamgast

Šampaňské.

Deli

Na Frisco Dry nedám dopustit 🙂

Jinak kupuji Sekt light, méně alkoholický. Dá se ho vypít více 🙂

Damiana

Aperol – mírně alkoholický aperitiv, který můžete míchat s džusem nebo sodou jako Campari.
Dealkoholizované extra suché víno Müller Thurgau od Carla Junga je lepší než některé alkoholické. Vynikající nealko aperitivy vhodné na střiky jsou Crodino, San Bittér, Gingerino nebo Monin bitter. Chuť je geniální a jestli to proložíte občas nějakou ohnivější vodou, jen tak se neopijete a nebude vám zle.
Z koktejlů doporučuji nealko Mojito (Monin Mojito Mint, nakrájená limeta, soda) nebo NoStress (Monin Piňa Colada, černorybízový džus, dolít sodou).

tornadolou

Jestli máte ráda šampaňské tak zkuste Freixenet..Nebo zkuste Pina Coladu, kterou si můžete sama namíchat z Malibu ananasového džusu a smetany…Nebo Sangrii a do ní přidáte spoustu ovoce…

terry

Kamarádka pije Lambrusco.
Také jsem ochutnala, mírně perlivé víno s nízkým % alkoholu.
Je dobré a lehké. A není drahé.