wenda

Nealko koktejly

Neznáte nějaké recepty na nealko koktejly? Prosím ale nějaké snadné!:)

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ovocná bomba
Ingredince: ledová tříšť, šťáva z jahodového kompotu, kus banánu, mango, jablečný džus

Postup: Jahody rozmixujeme s tříští a šťávou a nalijeme do sklenice. Banán rozmixujeme s tříští a džusem a přelijeme do sklenice, steně tak mango. Do sklenice můžeme také vložit celé jahody, kousky manga či kolečka banánu.

Borůvkové frapé
Ingredience: 15cl mléka, 1 lžíce borůvek, ledová tříšť, kus polárkového dortu, 1 lžička moučkového cukru

Postup: Uvedené přísady spolu rozmixujeme a nápoj přelijeme do sklenice.

Další odpovědi
panenka

MLÉKO TROCHU CUKRU KOSTKA LEDU NĚKOLIK DŮKLADNĚ OMYTÝCH JAHOD.
V MIXERU ZPRACUJEME MLÉKO,TROCHU CUKRU,KOSTKU LEDU A JAHODY.IHNED PODÁVÁME DOKUD JE NÁPOJ NAPĚNĚNÝ.VÍCE NA STRANKÁCH www.koktejl.in­fo/nealkoholic­ké nebo na majesty.blog.cz/0802/ne­alkoholicke-koktejly-2

Zdroj: majesty.blog.cz/0802/ne­alkoholickekok­tejly-2

kenyrts

Koktejl z kiwi
Potřebujeme:
4 kiwi (+ 1 na ozdobu), 30 dkg sladkého jablka (nebo melounu), 2 limetky (případně citrón), snítka čerstvé máty a led

Jak na to:
Ovoce rozmixujeme, přidáme šťávu z limetek, kostky ledu a znovu rozmixujeme. Nalijeme do sklenic a přizdobíme kolečkem kiwi a snítkou čerstvé máty.
a spoustu dalších,zde:

Zdroj: http://www.prima-recepty.cz/re­cepty/michane-nealkoholicke/

mojitek

Napiste co mate za ingredience,jinak tech moznosti je fakt nekonecno.Nebo juknete na www.michanena­poje.cz (hopem za bar)

fortin

Koktejl z mixéru? Mléko, žloutek, marmeláda. Hotovo.