Doporučíte mi nějakou opravdu užitečnou aplikaci která se dá stáhnout na Obchodu play do mobilu?

Doplňuji:
to je jedno jakého zaměření, jen nějakou užitečnou :) Offline slvník už mám :D Ale děkuji :)

Nejlepší odpověď
Bedy

A jakého zaměření by ta aplikace měla být?
Doplňuji:
Dobře, takže třeba já používám aplikaci Dopravníinfo – to je zajímavá aplikace. Nebo se může hodit aplikace Emulgatory.cz

Další odpovědi
Lol*

Nevím jaké zaměření požadujete, ale velmi užitečná aplikace je podle mě např. Anglicko-český offline slovník (může být i Německo-český) Nevyžaduje připojení wifi. 😉
Doplňuji:
Tady máš aplikace, které považují za užitečné, snad tomu bude tak i po tvém 😉 http://android-aplikace.cz/u­zitecne-prakticke

Jsemtady

Jsou tam i jizdni rady, pravitko..
Pak i lepsi verze nez jsou v telefonu treba na sms .. handcent sms, icq, jabber, facebook, google+, skype, twitter, youtube, dailymotion, pinterest, tune in radio, shazam, ebook reader, download all files, mx player, lepsi hudebni prehravace, spravce souboru, killer aplikaci, ruzne vidgety s hodinama atp. Kazdej potrebuje neco jineho..

autacek

Nejlepší ? Jednoznačně Blackmart 😉

huxa

Sleep with android.