Lolinka0099

Co doporučíte proti klíšťatům pro 3měsíční štěně čivavy?

Odpovědi
Drap

Po vyzkoušení snad všeho, jsem zastáncem těch vodiček, co se nakapou na hřbet. Podle mých zkušeností mají nejdelší a nejlepší ochranu. Cca po dvou či třech letech, je dobré změnit značku vodičky. Je jich na trhu celá řada. Beru si ji vždy u veterináře.

Nassin

Antiparazitní obojek. Ale zde se najdou odborníci, kteří odpoví fundovaně.
V odkaze máte možnost výběru.
P.S. tabletky bych nedoporučoval.

Zdroj: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Antipara­zitn%C3%AD+obo­jek&oq=Antipa­razitn%C3%AD+o­bojek&aqs=chro­me..69i57&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.