kajda

Doporučili by jste mi nějakou střední školu s maturitou nebo gymnázium v Brně?

Ze 7 třídy.6 lete.

Odpovědi
myšpulín

Těžko radit, když nevíme, co tě baví, co bys chtěla dělat, v jakém oboru… atd..

venkovan

Mám pocit, že v tomto věku jen gymnázium. Ale přehled o školách ti dají na odboru školství brněnského magistrátu.
Jak už ti napsali – studium se vybírá podle zájmu, schopnosti se učit a podle předpokládaného zájmu na ppráci trhu po ukončení studia.
Zájem je stále větší o technické obory než četné humanitní, ale je to volba každého zájemce o studium.

jikraa

bystrc