Miru1

Dokdy se musí vozidlo odhlásit ( vyřadit ) z evidence po eko-likvidaci?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Pominu-li desetidenní lhůtu pro oznámení změn, je to vlastně tvoje věc.
Jen upozorním, že než bude vozidlo trvale vyřazeno z registru vozidel, jsi povinen platit pojištění odpovědnosti z provozu vozidel (povinné ručení) a čím dřív vozidlo vyřadíš, tím ušetříš.