dust8

Dokáže cvičený pes opravdu chytit srnce, tak jako ve filmu Smrt krásných srnců?

Nejlepší odpověď
Drap

Pes nemusí být ani cvičený, jde přirozeně po zvěři jako po kořisti. Problém je v tom, že pokud je zdravý srnec, tak samotný pes nemá šanci. Pokud však budou dva, stačí i malý oříšek, tak jsou schopni srnce uštvat a následně zadávit.

Další odpovědi
Ametyst

Většina psů je cvičená k tomu, aby zvěř vystopovala, obklíčila, a ne aby ji sežrala. Jen ji vystraší, ale nedotkne se jí.