Savier

Dokáže člověk, co nikdy nezažil lásku, žít šťastně až do smrti?

Bavíme se o člověku, co nikdy neměl vztah, přítelkyni. Je to možné? Pokud je ten člověk introvertní povahy.

Nejlepší odpověď
elkon

Každý má o štěstí jiné představy. Co stačí jednomu, pro druhého je třeba málo. Takhle nepřemýšlej, najednou ti přijde do cesty ta pravá a budeš mít úplně jiné myšlenky. Jestli je člověk introvert, nebo extrovert je celkem jedno.

Další odpovědi
Filip84

Člověk, který štěstí nepoznal, nemůže „žít šťastně až do smrti“. A člověk, který nepoznal lásku, nepoznal štěstí.

Rokio

Ano, může mít úplně jiné priority.

da ny

Určitě ano.
Za předpokladu, že se tím netrápí, marně netouží.
Pokud se toho vzdá, obejde se bez toho.
Partnerská láska není, ta jediná, která ho může naplňovat.
Některé lidi, právě nespokojenost ve vztahu, činí nešťastnými,
Troufám si říci, že takových lidí, je většina. Nebo má takovou zkušenost.
protože z něj neumí (nedokáží, nechtějí), z mnoha důvodů vystoupit.
Jsou nespokojení, nejsou šťastní, jsou zbytečně nemocní.

zjentek

Takový člověk jistě neexistuje. Nějaký určitý způsob lásky jistě prožívá každý.

Elkon jako obvykle míchá hrušky s jablky. Štěstí a láska však není totéž. Za druhé nechápu, proč sem tahá buchty, když se nikdo neptal. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ Děkuju.

Filip84

Savier: Ještě jednou napiš „introvert“, nebo „introvertní povahy“, a já dojedu do Ptákolandu, najdu ten kruháč pro pěší a namažu Ti schody, abys s sebou fláknul, a při tom Ti došlo, jaký kraviny meleš! 😈😜😂

To jsou výmluvy, všecko! Chápeš to!? Výmluvy! 😅

Savier

🤣🤣 Sorry. Tak příště napíšu „stydlivé povahy“.

Filip84

Savier: To je lepší! 😎 Tě vezmou štětky do parády: bude po studu! 😎😜😈😂