Kepler

Dokázali byste pozřít jídlo připravené ze cvrčků, moučných červů apod.?

Nebo jste to už dokonce okusili?

https://pixaba­y.com/cs/bource-moru%C5%A1ov%C­3%A9ho-hedv%C3%A1b%C3%AD-%C4%8Derv-931555/

Nejlepší odpověď
ivzez

Jiná odpověď

Brrrrrrrrrrr…

Já jsem tušila, že jsem otázku neměla rozkliknout.

Další odpovědi
Drap

Proč ne?

Jedl jsem již několikrát. Záleží pouze na přípravě. Neni to nic špatného.

annas

Jiná odpověď

Netuším. Ale moc mě tyto potvůrky nelákají, i když jsem se s nimi jako s pochutinou nesetkala.

Vzpomínám si na bramborovou brigádu, když se spolužačka s někým vsadila , že překousne žížalu. Mám pocit, že to byla ponrava. Opravdu se tak stalo. Sázku vyhrála.

V Itálii nám předložili ústřice, , zhasli světlo, abychom ty tvorečky neviděli. Snědla jsem bez problémů. Ale několik jedinců jídelnu opustilo, za nic na světě neochutnali.

Ale nikdy, neříkej nikdy.

Malvína

Jiná odpověď

Zkusit se má vše, ale nedokážu říci. Musela bych být značně ovíněná :D

PankracXZ

Proč ne?

led

Jiná odpověď

Už som jedla všeličo, hlavne v Ázii.
Ale dá sa aj doma, určite ste si niektorí vonku na záhrade, na lúke, alebo v lese robili jedlo. Niekedy aj s „príchuťou“. A pre tých, čo naozaj trampovali, čundrovali, to bolo normálne.

jepik

Proč ne?

Ochutnat a podle toho jak by to chutnalo tak bych pokračoval ( možná by to byla jenom jedna lžíce a více už žádná)

Mc Merkurion

Jiná odpověď

… možná jsem ho již pozřel několikrát omylem, copak člověk prohlíží každé sousto ??? … vědomě ale NE !!! … určitě myslíš cvrččí mouku https://www.sen­sbar.com/cz/ …

michalds

V žádném případě

jirka F

Jenom, kdyby mi hrozila smrt hladem

Kdybych měl opravdu veliký hlad.

Michala11

V žádném případě

Ze mě by byl vegetarián.

dudu

Jenom, kdyby mi hrozila smrt hladem

Rokio

Jenom, kdyby mi hrozila smrt hladem

Jinak nikdy.

briketka10

Proč ne?

Už jsem jedla. Od kobylek po cvrčky i červíčky.
Kobylky mi chutnaly ze všech nejvíce 😁

GM

Jenom, kdyby mi hrozila smrt hladem