ZuLeona

Dobrý večer, holky poradíte – hledám dobrou jazykovou školku v Praze – poradíte?

Odpovědi
Milunak

S dovolením se přidám do diskuze – sama bych malou do jazykové školky dala, ale nevím, jaká školka je dobrá na jazyk a hlavně, kde mají hezký přístup k dětem.

Luiza

Holky, doporučím jazykovou školku Trojská labuť – mám tam dcerku a běžně ve školce používají jak český, tak anglický jazyk. Dá se říct, že při všech běžných činnostech, při čtení pohádky, venku, prostě pořád. Navíc mají hezké zázemí, nabízí plno kroužků pro děti a přístup učitelek je na jedničku.

SoukupovaJ

Holky, taky bych malou do jazykové školky chtěla dát, proto jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila :)