Bunny

Dobrý den. Zajímalo by mě kde si můžu zjistit výši dluhů a exekucí? Děkuji. MB.

Nejlepší odpověď
anonym

tato otázka je tady často,nahoře je modrá lišta tam si zadejte třeba registr dlužníků a vyjede vám hned několik odpovědí tady je aspon jedna z nich
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/registr-dluzniku-5

Další odpovědi
Miroslavst

Jak říká burak ve vyhledávači.
Bohužel ani jeden odkaz není stoprocentní a dluhy takto získat nejde, tedy alespoň zadarmo ne.
Navštívíte li exekutorský úřad, tam vám (opět možná po zaplacení) sdělí počet a výši exekucí, jelikož mají povinnost vést registr o nařízené exekuci.