Popy

Potřebuji jet na Hládkov 6, Praha. Máte tam někdo zkušenost, kde můžu zaparkovat bez placení?

Dobrý den, potřebuji jet na Hládkov 6, Praha. Máte tam někdo zkušenost, kde můžu zaparkovat bez placení? Díky moc:-)

Odpovědi
Dochy

Pokud se nepletu, pak tam se dá parkovat skoro kdekoli… Pokud se něco v poslední době nezměnilo… Já nechával auto v „Za pohořelcem“ a myslím že dost míst bývá na „Parléřova“. Přímo v ul. Hládkov jsem nebyl, ale nejspíš bude nějaké místo i tam. Co pamatuji (cca 1–2roky zpět) standardní zaplnění v oblasti kolem 90%.