Nela Slámová

Pomůžete se složením hudby k mé napsané písničce? Ráda ji zašlu na mail.

Písničku mám, nějakou melodii k té písničce si také zpívám, ale chtělo by to hudbu. Mělo by to být hudba spíš jako na Slovensku anebo potom v Čechách ,ale měl by to být novodobá hudba rytmická, ale hezká, příjemná, pro odpočinek, relaxaci
--

Dobrý den potřebovala bych pomoci s složení hudby k napsané písničce kterou mám a ráda ji zašlu na email Děkuji

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Nejlepší odpověď
jsemjá

Velice rád pomohu, můj email je na mém profilu. marekgeralt8@gmail.com

Další odpovědi
Drap

Máš ráda tu písničku, nebo ráda zašleš?