Nessie cz

Můj sen je stát se fotografkou v Hollywoodu. Nevíte, jak se tam dostat?

Dobrý den, nevíte jak bych se dostala do Hollywoodu jako fotografka, která by fotila známé celebrity. Je to můj sen se stát fotografkou uz od 13 let. Ted fotím přes mobil přírodu a členy v mé rodině. Nekdy fotím i kamarady. Táta se me ptal na jakou skolu bych chtela jit a ja jsem mu rekla, ze udelám si nejdrive ucebni obor a pak pujdu na dalkove studium a pak fotit slavne osobnosti, atd.. Nevite jak bych se pak dostala do Hollywoodu jako fotografka? Prosim poraďte mi.

Odpovědi
Hufnágl

Jak se tam dostaneš? Nasedneš do letadla nebo na loď a za pár hodin, dnů jsi v Hollywoodu. ..a fotoaparát už máš?

Drap

Snadno. Koupíš letenku, nasedneš na letadlo a letíš. S focením už je to obtížnější. Známé osobnosti nebudou pozovat jen tak. Musíš mít vytvořené kontakty, nebo jen štěstí a být opravdu dobrá.

Kelt

Koupit si lístek, je to poslední. Začni fotit tady, dělej výstavy, udělej si jméno a pak budeš mít u dveří frontu lidí, kteří ti budou nabízet místo v Hollywoodu. A přečti si něco od našich fotografů, a třeba se s nimi spoj, aby ti poskytli nějaké rady. Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi.

elkon

Do Hollywoodu se můžeš dostat sama až budeš plnoletá a vyděláš si peníze na cestu. Ale takových jako ty jsou tisíce. A nemysli si, že fotit tyhle lidi je snadné. Mívají ochranku a jen tak někomu nedovolí, aby je fotil. Případně pokud někdo zveřejní fotky, které nejsou autorizované, může jej to stát nemalé peníze.

Justin1

Myslím, že napřímo by to bylo obtížné, pokud nemáš v Hollywoodu nějakého známéno. Do tohohle oboru moc nevidím, ale viděl bych to tak, že bys potřebovala asi nějakou školu zaměřenou na mediální tvorbu, potom bys potřebovala pracovat jako fotografka nejdřív nějakou dobu u nás, abys nasbírala zkušenosti a zdokonalovala se, a až by ses vypracovala mezi nejlepší a mohla pomýšlet na ta nejlepší místa, kde bys uspěla i přes velkou konkurenci. Musela bys brát ohled na to, jaká je v Hollywoodu poptávka po fotografech, a musela bys být připravená i na to, že by Tě v Hollywoodu nevzali a musela by ses živit trochu jinak, než sis vysnila.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… no, tak vzhledem ke kovídku to asi tak jednoduchý nebude …