DomKrat2

Nevíte, zda je výhodnější koupit vypouklé, nebo rovné akvárium?

Dobrý den , mohu se zeptat je výhodnější koupit vypouklé nebo rovné akvárium?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
Klaproth

Nejprve definuj „výhodnost“ nákupu akvaria. Pro mě osobně není výhodné ani jedno. Hloupě položená otázka.

autacek

Jednoznačně rovné, vypouklé je paskvil, jak pro lidi, tak pro ryby.