hankaphamova

Ode dneška mi nefunguje připojování wifi v mobilu. Nevíte, čím to je?

Dobrý den, mám problém s mobilem. Ode dneška mi nefunguje připojování wifi v mobilu. Nevíte, čím to je? Zkoušela jsem mobil vypnout a zapnout, vypnout a zapnout wifi, ale nic nefunguje. Prosím poradíte mi? Budu moc ráda za každou pomoc :)

Odpovědi
Vroudenspil

Měnila jsi heslo na wifi v blízké době ? wifi odstraň a znovu zadej heslo

peter044

A k jiným Wifi AP ti připojit normálně jde? Pokud ano, bude problém někde v domácí síti, pokud ne, problém bude v mobilu, pravděpodobně wifi modul takže servis.