Dobrý den, mám 3letého vnuka, je možné, aby v autě jel na podsedáku?

Nejlepší odpověď
cukrar

upozorňuji že zákon to nedovoluje a hrozí pokuty
viz:
http://84.242­.68.106/c/docu­ment_library/get_fi­le?uuid=2d2f0dd7-78da-4f2c-b8ab-5f7f91431939&­groupId=16

Další odpovědi
martina1

Možné je všechno,ale na podsedák je tříleté dítě málo vysoké.Neodpovím vám jestli je na to nějaký zákon,ale když vnuka posadíte a připoutáte,takmu pás půjde přímo přes krk a to je nebezpečné,kevšemu mu nic nedrží hlavičku.Zkuzte sousedy nebo známé a půjčte si autosedačku,to je nejlepší,co můžete pro vnuka udělat.Ale je to na vás,já bych své dítě takhle nevezla.